Tipy / FAQ

Co určuje cenu vašich magnetických matrací?

Naše segmenty jsou ručně vyráběné. Ovšem cenu Magnetico Wood Systemu v podstatě zrcadlí jejich magnetické srdce.

Používáme ty nejkvalitnější magnety na trhu, které si necháváme vyrábět na zakázku. Každý set obsahuje extrémně silných magnetů stovky. Chceme nabízet kvalitní regeneraci bez výjimky a proto hodnota odráží svou cenu. Cena není to samé, jako hodnota. Já sám si kupuji více energie na své děti, lepší psychickou pohodu, protože odpočatý dokážu čelit větším výzvám. V neposlední řadě, si nejspíš také kupuji 5, možná 10 let aktivního života navíc.

Tohle mi osobně dává obrovský smysl, proto vyrábíme produkty na celý život, je to jednorázová investice do naší zdravé budoucnosti.

 

Doporučujete magnetické spaní i pro miminka a děti?

Jakub: moje holčičky mají už 3 a 5 let a řeknu vám, že je mi trochu líto, že jsem už tenkrát jakoukoliv magnetickou matraci neměl k dispozici. Obě holčičky přišly na svět ,,císařem“. Také jsme (z nevědomosti) používali bezdrátovou chůvičku, díky které jsme vystavovali děti elektrosmogu.

Na druhou stranu, si můžeme připomenout skutečnost, že magnetické pole lidského srdce lze přístrojem SQUID změřit na vzdálenost přes 7 metrů. Miminka jsou u tohoto magnetického zdroje (prsa) téměř nepřetržitě. Nevidím tedy extra důvod (za zdravých podmínek/wifi off… atd… ) dodávat externí zdroj.

 

Snažíte se kopírovat USA firmu Magnetico sleep pads? (otázka byla zkrácena)

Je pravda, že Magnetico matrace doporučuje Jaro sám už pár let. Přiznávám tedy, že jsem byl jejich prací do jisté míry inspirován, oni mají už úspěšnou tradici a zřejmě jako jediní na světě vědí, co dělají.

Určitě nikoho ale nekopírujeme. Lišíme se už v základu dvojnásobnou magnetickou silou, ručním zpracování a přírodním složením.

Úplný odklon, od všech podobných matrací, je využití segmentu za hlavu, na čelo postele. Je to nenápadná maličkost, která ovšem posouvá spánkovou regeneraci na další úroveň.

 

100% záruka spokojenosti

Víme, co děláme. Našim výrobkům důvěřujeme na 100 % a vy můžete také. Rádi vám poskytujeme 6 měsíců na bezstarostné zažití správných biologických funkcí Magnetico Wood Systemu.

Akceptujeme vrácení bez udání důvodu a vy tak můžete v klidu spát  a užívat si snění naplno.

 

Bez elektřiny

Nevydali jsme se cestou podložek na spaní do elektrických zásuvek a také to nikomu nedoporučujeme. U všech takových zařízení je riziko, že na sebe zároveň s krátkodobým benefitem "nataháte špinavou elektřinu" (Dirty electricity) ze sítě, hlavně pokud využíváte solární panely atd.

 

Naše magnety

Oproti konkurenci používáme nejsilnější magnety s trvalým statickým magnetickým polem na světě. Díky správnému rozmístění magnetů a dodržení doporučeného způsobu použití, můžete čerpat plný MoonVibe regenerační potenciál. 

Pokud máte vážnější zdravotní potíže. nadizajnujeme vám magnetickou sílu na míru. Naši práci bereme zodpovědně.