Obchodní podmínky

MoonVibe obchodní podmínky

1. Úvod

1.1. Tyto obchodní podmínky (dále jen „Podmínky“) stanovují práva a povinnosti mezi e-shopem MoonVibe.cz (dále jen „Prodejce“) a jeho zákazníky (dále jen „Zákazník“). Používáním e-shopu a nákupem produktů v něm nabízených Zákazník souhlasí s těmito Podmínkami, pokud jste se dnes dobře vyspali, věříme, že podmínky dočtete, až do konce .

2. Objednávka a nákup

2.1. Zákazník může provádět objednávky na e-shopu Moonvibe.cz prostřednictvím webového rozhraní e-shopu.

2.2. Všechny produkty nabízené v e-shopu jsou určeny pro podporu zdravého životního stylu, dlouhověkosti a pohody. Nejedná se o zdravotní potřeby.

2.3. Objednávka je potvrzena, až když je Zákazníkem odeslána a Prodejce ji potvrdí.

3. Cena a platba

3.1. Všechny ceny uvedené na e-shopu jsou včetně DPH a platí v českých korunách nebo eurech, pokud není uvedeno jinak.

3.2. Platba za objednané zboží může být provedena bankovním převodem, platební kartou nebo jinými dostupnými platebními metodami.

3.3. Prodejce si vyhrazuje právo na změnu cen a platebních podmínek.

4. Doprava a dodací lhůta

4.1. Dodací lhůta a náklady na dopravu jsou uvedeny v objednávce. Speciální neodymové magnety jsou vyráběny na zakázku, Magnetico Wood System je vyráběn ručně a taktéž na zakázku, proto je potřeba počítat s dodací lhůtou od 4 – 6 týdnů, od zaplacení objednávky. Doprava je zajišťována externími dopravci.

4.2. Prodejce se snaží dodržet stanovené dodací lhůty, ale nenese zodpovědnost za zpoždění způsobená dopravcem.

5. Vrácení zboží a reklamace

5.1. Zákazník má právo na vrácení zboží do 14 dnů od obdržení / dle zákona.

5.2. Protože my naším výrobkům důvěřujeme na 100%, všem rádi poskytujeme 6 měsíců, na bezstarostné snění a vyzkoušení správných biologických funkcí Magnetico Wood Systemu. Vašeho zdraví si vážíme, můžete spát v klidu. Pokud se rozhodnete, můžete nám produkt vrátit zpět do 6 měsíců od nákupu. Některé biologické změny se nemusí projevit ihned, proto si dopřejte alespoň 5 měsíců a zodpovědně sledujte svůj stav.

5.3. Pět (5) měsíců je minimální doba pro uznání reklamace v užívání za doporučených podmínek. Avšak uznáváme všechny reklamace, bez udání důvodu.

5.4. Vrácení zboží je možné samozřejmě pouze v nepoškozeném stavu a v původním balení a vztahuje se na všechny magnetické segmenty Magnetico Wood System.

5.5. Vratnou dopravu si zákazník zajistí na své náklady. Dejte nám čas 4-6 týdnů na zpracování reklamace.

5.6. Před uzavřením reklamace je nutné uhradit 10% z kupní ceny, za vzniklé a nezbytně nutné náklady na reklamační manipulaci.

5.7. V případě reklamace Nás neváhejte kontaktovat, poskytneme Vám informace o postupu reklamace, věříme, že vše proběhne ve prospěch Vaší spokojenosti.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodejce dodržuje zákony o ochraně osobních údajů a zpracování osobních údajů Zákazníka. Více informací naleznete v naší Zásadě ochrany osobních údajů.

7. Závěrečná ustanovení

7.1. Tato verze Obchodních podmínek je platná od 20.9.2023.

7.2. Prodejce si vyhrazuje právo na změnu těchto Podmínek. Změny budou zveřejněny na e-shopu.

7.3. V případě sporů mezi Prodejcem a Zákazníkem se bude řídit českým právem a budou příslušnými soudy v České republice.

 

Prodejce: Jakub Černý. Se sídlem MoonVibe : Čeňka Zemana 2421 Louny 440 01. IČ : 19293071

Kontaktní Telefon: +420 739675531
Email : moonvibe@podpora.cz