Jak to funguje? - o magnetismu

Po té, co vstaneme z postele, začíná oxidační "tanec“.

Buňky v našem těle oscilují "tančí v rytmu nového dne".

Flow elektronů v celém těle nabírá vyšší rychlost a přepíná nás do stavu aktivního bdění. Píseň, na kterou každé ráno začnou buňky a mitochondrie tančit, se nazývá aktivní život/oxidační proces.


Až večer, pod rouškou tmy, kdy uvádíme naše těla do vodorovné polohy, všechna hudba utichá, sluneční elektromagnetické pole, se v temném prostředí ,,mění“ na regenerační MAGNETICKÉ. Respektive zemské pole začíná být dominantní.


Buňky si ,,podají ruce“, už neoscilují, pouze vibrují ve zpomaleném regeneračním toku elektronů, který v jisté fázi spánku otáčí svůj směr. Tento jednosměrný regenerační tok se dostane ( skrz hydratovaný kolagen, kosti, axony…) od tvého vlasu na hlavě, až po malíček tvé nohy.


Klíčový faktor pro noční regeneraci organismu, je právě zpomalení flow elektronů v tkanivách, otočení jeho oxidačního směru na flow regenerační a navození pomalých spánkových mozkových frekvencí.


Zvýšením MAGNETICKÉ síly, tohoto procesu efektivně docílíme a pomůžeme mozku spustit opravné DELTA frekvence ( detoxikační proces).

Jedním z mála důkazů magnetické funkce je, že se lidem po letech vrací prožívání snění.

V určité spánkové fázi je také zapotřebí naprostého klidu na buněčné úrovni. Čím větší magnetické pole, tím větší nehybnost/klid, který regenerace vyžaduje.

Je lepší opravovat jedoucí auto nebo auto, které stojí?

Pointa je tedy v tom, že přidáním zemského (silného magnetického) pole podpoříme to, na co je naše tělo ve spánku přirozeně uzpůsobené!