Gold Vibe Pro

Kód: 50/GOL2 50/GOL Zvolte variantu
79 950 Kč 159 900 Kč od 79 950 Kč
Dostupnost 4-6 týdnů Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Představujeme naší zlatou vlajkovou loď s nadpozemskou silou 20 gaussů. Vaše tělo bude obklopeno tímto magnetickým polem, které pomáhá podporovat vaše zdraví a regeneraci na té nejvyšší úrovni.

Detailní informace

MoonVibe - kvalitní magnetické matrace
Kvalita
Každý den musí být zakončen spánkem. Aktivní život plný energie nás všech závisí na kvalitě uplynulé noci.
MoonVibe - nejsilnější magnety na světě
Magnety
Oproti konkurenci používáme nejsilnější magnety s trvalým statickým magnetickým polem na světě
MoonVibe - magnetické matrace
Bez elektřiny
Nevydali jsme se cestou podložek na spaní do el. zásuvek a také to nikomu nedoporučujeme
MoonVibe - 100% záruka spokojenosti
100% záruka spokojenosti
Víme, co děláme. Našim výrobkům důvěřujeme na 100 % a vy můžete také. Poskytujeme 6 měsíců na bezstarostné zažití.

Detailní popis produktu

Představujeme naší zlatou vlajkovou loď s nadpozemskou silou 20 gaussů

Vaše tělo bude obklopeno tímto magnetickým polem, které pomáhá podporovat vaše zdraví a regeneraci na té nejvyšší úrovni.

Využít můžete celé lůžko nebo pouze jeden segment za hlavu (jako čelo lůžka).
 

Tip:

Pokud chcete využít naší inovativní variantu : MAGNETICKÉ ČELO POSTELE, je právě Gold Vibe Pro tou nejideálnější volbou.
 
Studie potvrzují magnetickou sílu od 15 gaussů, jako funkční nástroj, uvolňující ADENOSINU. Adenosin, je klíčová molekula, uvádějící naše bdělá těla do režimu ospalosti. např. káva způsobuje pravý opak. Buďte jedním z těch, kteří objevili tento revoluční způsob ochrany té nejdůležitější části těla a využili síly magnetů pro svůj život.
 

Jak to funguje?

Udržujte minimálně 10 cm vzdálenost od všech magnetických Wood systémů. Vyhnete se nežádoucímu kladnému pólu.
Modré hroty >

Regenerační záporné pole = >

optimal-vibe-1

Zažijte ten nejlepší spánek!

Rozměry

  • Jednolůžko: 90x200 cm (4x 90x50 cm)
  • Rozměr na přání:  na přání je možné domluvit si i jiný rozměr.  Když bude lůžko větší, bude cena vyšší, protože bude obsahovat více magnetů. Když bude menší, bude se jednat o nestandardní a složitější výrobu, proto počítejte s cenou spíše stejnou jako standard 90x50cm. Pro více informací a poptávku mě kontaktujte.

 

Upozornění

  • Všechny produkty značky MoonVibe : jsou určeny pro podporu zdravého životního stylu, dlouhověkosti, pohody a kvalitní spánkové regenerace, ale nejsou zdravotnická zařízení.

Používání našich produktů v žádném případě nenahrazuje návštěvu lékaře či konzultaci s odborníkem. Vyvarujte se používání našich produktů s přístroji, které reagují na magnetické pole, jako např: kardiostimulátor a jakékoliv další nepřirozené prvky nebo jevy ve vašem těle. Taktéž nedoporučujeme pokládát přímo na dřevěný povrch Magnetico Wood Systemu jakoukoliv citlivou elektroniku (hodinky, telefon…) mohlo by dojít k poškození vašeho zařízení. Rovněž informace na této webové stránce, včetně zveřejněných vědeckých studií, slouží výlučně pro vzdělávací účely. Nejsou určeny k léčbě, diagnostice, léčení nebo prevenci jakýchkoli zdravotních problémů či nemoci, ani k tomu, aby se braly jako lékařská rada. Další informace vám vždy poskytne váš poskytovatel zdravotní péče.

  • 100% garance spokojenosti

Víme, co děláme, našim výrobkům důvěřujeme na 100 %, a vy můžete také. Rádi Vám poskytujeme 6 měsíců na bezstarostné zažití správných biologických funkcí Magnetico Wood Systemu. Akceptujeme vrácení bez udání důvodu, a vy tak můžete v klidu spát a užívat si snění naplno.