Optimal Vibe - čelo

Kód: 59
14 790 Kč
Dostupnost 4-6 týdnů

Verze Optimal Vibe je naše první optimální řešení s magnetickou silou 10 gaussů. S touto regenerační silou si již budujete vlastní základy pro ,,domácí Blue Zones".

Detailní informace

MoonVibe - kvalitní magnetické matrace
Kvalita
Každý den musí být zakončen spánkem. Aktivní život plný energie nás všech závisí na kvalitě uplynulé noci.
MoonVibe - nejsilnější magnety na světě
Magnety
Oproti konkurenci používáme nejsilnější magnety s trvalým statickým magnetickým polem na světě
MoonVibe - magnetické matrace
Bez elektřiny
Nevydali jsme se cestou podložek na spaní do el. zásuvek a také to nikomu nedoporučujeme
MoonVibe - 100% záruka spokojenosti
100% záruka spokojenosti
Víme, co děláme. Našim výrobkům důvěřujeme na 100 % a vy můžete také. Poskytujeme 6 měsíců na bezstarostné zažití.

Detailní popis produktu

Verze Optimal Vibe je naše první optimální řešení s magnetickou silou 10 gaussů

S touto regenerační silou si již budujete vlastní základy pro ,,domácí Blue Zones".

Není běžné začínat s tak silným regeneračním polem. Ovšem pro nás je to základ a vy si tak můžete být jistí prémiovou funkcí, už od začátku.

Využít můžete jeden segment za hlavu (jako čelo lůžka).
 

Není vhodná instalace magnetického systému (lůžka či čela) pouze na svojí polovinu postele. Regenerační účinky působí vždy kolmo od segmentu, osoba na druhé polovině postele (směrem do strany) by byla naopak vystavována nežádoucímu mixu kladných a záporných polí.
 
optimal-vibe-1

Zažijte ten nejlepší spánek!

Rozměry

  •  Segment: 90x50 cm
  • Rozměr na přání:  na přání je možné domluvit si i jiný rozměr.  Když bude rozměr větší, bude cena vyšší, protože bude obsahovat více magnetů. Když bude menší, bude se jednat o nestandardní a složitější výrobu, proto počítejte s cenou spíše stejnou jako standard 90x50cm. Pro více informací a poptávku mě kontaktujte

 

Upozornění

  • Všechny produkty značky MoonVibe : jsou určeny pro podporu zdravého životního stylu, dlouhověkosti, pohody a kvalitní spánkové regenerace, ale nejsou zdravotnická zařízení.

Používání našich produktů v žádném případě nenahrazuje návštěvu lékaře či konzultaci s odborníkem. Vyvarujte se používání našich produktů s přístroji, které reagují na magnetické pole, jako např: kardiostimulátor a jakékoliv další nepřirozené prvky nebo jevy ve vašem těle. Taktéž nedoporučujeme pokládát přímo na dřevěný povrch Magnetico Wood Systemu jakoukoliv citlivou elektroniku (hodinky, telefon…) mohlo by dojít k poškození vašeho zařízení. Rovněž informace na této webové stránce, včetně zveřejněných vědeckých studií, slouží výlučně pro vzdělávací účely. Nejsou určeny k léčbě, diagnostice, léčení nebo prevenci jakýchkoli zdravotních problémů či nemoci, ani k tomu, aby se braly jako lékařská rada. Další informace vám vždy poskytne váš poskytovatel zdravotní péče.

  • 100% garance spokojenosti

Víme, co děláme, našim výrobkům důvěřujeme na 100 %, a vy můžete také. Rádi Vám poskytujeme 6 měsíců na bezstarostné zažití správných biologických funkcí Magnetico Wood Systemu. Akceptujeme vrácení bez udání důvodu, a vy tak můžete v klidu spát a užívat si snění naplno.